DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Malatya 31°C
Parçalı Bulutlu

MALATYA FİLM FESTİVALİ ANA JÜRİLERİ BELLİ OLDU

MALATYA FİLM FESTİVALİ ANA JÜRİLERİ BELLİ OLDU
REKLAM ALANI
07.11.2019
41
A+
A-

 

Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Malatya Valiliğinin destekleriyle düzenlenen 9. Malatya Film Festivalin’de Ulusal Uzun Metraj ve Ulusal Kısa Metraj Ana Jüri Üyeleri Belli oldu.

 

Yönetmen Haydar Işık’In direktörlüğünde bu yıl 9. düzenlenecek olan Malatya Uluslararası Film Festivalin’de finalist filmleri değerlendirecek olan ana jüri şu şekilde..

 

Ulusal Uzun Metraj Ana jürisi; Jüri Başkanı Derviş Zaim(Yönetmen),Gürhan Özçiftçi(Senarist Yönetmen),Dila Ulusoy (Akademisyen),Devin Özgür Çınar( Oyuncu),Ekin Koç(Oyuncu),Natali Yares( Sanat Yönetmeni),Feza Çaldıran(Görüntü Yönetmeni)

 

Ulusal Kısa Metraj Ana Jürisi; Jüri Başkanı Müfit Can Saçıntı( Oyuncu), Prof.Dr. Mehmet Zelka,Hakan Karsak(oyuncu),Mustafa Karadeniz ( Yapımcı),Banu Özdemir,Nihan Belgin, Hakan Aşkan(Akademisyen)

 

Yönetmenler Birliği Platformu Jürisi; Yönetmen, Ezel Akay Yönetmen, Aydın Sayman

Yönetmen, Yasemin Türkmenli

 

Siyad jürisi; Sadi Çilingir,Oğuzhan Ersümer ,Tuncer Çetinkaya

 

Ulusal Uzun Metraj Yarışan filmler; Aidiyet(Burak Çevik), Bir Rüya Gördüm Anlatsam da Anlamazsınız ( Burcu Esenç, Cantekin Cantez), Dilsiz (Murat Pay), Kapan (Seyid Çolak), Kızım Gibi Kokuyorsun (Olgun Özdemir ), Kimsesizler Oteli (Rıdvan Karaman ), Kovan ( Eylem Kaftan), Küçük Şeyler ( Kıvanç Sezer), Omar ve Biz ( Maryna Er Gorbach , Mehmet Bahadır Er),  Sınırlar( Ece Cantürk)

 

Ulusal Kısa Metraj Yarışan filmler;Fotoğraf ( Ozan Takış),Acil Çırak Aranıyor( Osman Çakır),Günlerin Ardından (Ferit Karol),Lekesiz( Mehmet Oğuz Yıldırım),Eksik (Volkan Budak),İyi Yemek Öldürür(Umut Evirgen),Yağmur Olup Şehre Düşüyorum(Kasık Ördek),Taş ( Alican Yücesoy),Mezarlık Çalgıcıları(Mehmet İsmail Çeçen,Ramazan Akkuş), Frakta:Munchies(Zahid Çetinkaya

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.